TERMINLISTE 2018-19

JULI 2018 [PRESEASON]

Lørdag 14

NOTTS COUNTY (B)

4-1
Thomas 2, Bennett, Huddlestone

Onsdag 18

MANSFIELD TOWN (B)

1-3
Bennett

Lørdag 21

SOUTHAMPTON (H)

3-0
Lawrence 2, Bennett

Onsdag 25

COVENTRY CITY (B)

1-0
Johnson

Lørdag 28

WOLVES (H)

2-1
Nugent, Mount

AUGUST 2018

Fredag 03

READING (B)

2-1
Mount, Lawrence

Lørdag 11

LEEDS UNITED (H)

1-4
Lawrence

Tirsdag 14

LC1: OLDHAM ATHLETIC (B)

2-0
Tomori, Mount

Lørdag 18

MILLWALL (B)

1-2
Nugent

Tirsdag 21

IPSWICH TOWN (H)

2-0
Ledley, Lawrence

Lørdag 25

PRESTON NORTH END (H)

2-0
Mount, Keogh

Tirsdag 28

LC2: HULL CITY (B)

4-0
Waghorn, Jozefzoon, Fleming (sm), Mount

SEPTEMBER 2018

Lørdag 01

HULL CITY (B)

1-2
Waghorn, Jozefzoon

Lørdag 15

ROTHERHAM UNITED (B)

1-0

Tirsdag 18

BLACKBURN ROVERS (H)

0-0

Lørdag 22

BRENTFORD (H)

3-1
Wilson, Nugent, Mount

Tirsdag 25

LC3: MANCHESTER UNITED (B)

2-2 (9-10)
Wilson, Marriott

Lørdag 29

BOLTON WANDERERS (B)

1-0

OKTOBER 2018

Onsdag 03

NORWICH CITY (H)

1-1
Bryson

Lørdag 06

QUEENS PARK RANGERS (B)

1-1
Marriott

Lørdag 20

SHEFFIELD UNITED (H)

2-1
Bryson, Marriott

Onsdag 24

WEST BROMWICH ALBION (B)

1-4
Marriott, Lawrence, Wilson, Malone

Lørdag 27

MIDDLESBROUGH (H)

1-1
Friend (s.mål)

Onsdag 31

LC4 CHELSEA (B)

2-3
Marriott, Waghorn

NOVEMBER 2018

Lørdag 03

BIRMINGHAM CITY (H)

3-1
Bennett, Wilson, Marriott

Lørdag 10

ASTON VILLA (H)

0-3

Tirsdag 24

SHEFFIELD WEDNESDAY (B)

1-2
Wilson, Marriott

Onsdag 28

STOKE CITY (B)

2-1
Wilson

DESEMBER 2018

Lørdag 01

SWANSEA CITY (H)

2-1
Wilson (2)

Lørdag 08

WIGAN ATHLETIC (B)

0-1
Marriott

Mandag 17

NOTTINGHAM FOREST (H)

0-0

Lørdag 22

BRISTOL CITY (H)

1-1
Waghorn

Onsdag 26

SHEFFIELD UNITED (B)

3-1
Wilson

Lørdag 29

NORWICH CITY (B)

3-4
Tomori, Mount, Jozefzoon, Marriott

JANUAR 2019

Tirsdag 01

MIDDLESBROUGH (H)

1-1
Willson

Lørdag 05

FA CUP (3) - SOUTHAMPTON (H)

2-2
Marriott, Lawrence

Fredag 11

LEEDS UNITED (B)

0-2

Onsdag 16

FA CUP (3) - SOUTHAMPTON (B)

2-2 (3-5)
Wilson, Waghorn

Lørdag 19

READING (H)

2-1
Holmes, Wlson

Lørdag 26

(FAC 4) ACCRINGTON STANLEY (B)

0-1
Waghorn

FEBRUAR 2019

Fredag 01

PRESTON NORTH END (B)

0-0

Lørdag 09

HULL CITY (H)

2-0
Waghorn (2)

Onsdag 13

IPSWICH TOWN (B)

1-1
Lawrence

Lørdag 16

(FAC5) BRIGHTON (B)

2-1
Cole

Onsdag 20

MILLWALL (H)

0-1

Mandag 25

NOTTINGHAM FOREST (B)

1-0

MARS 2019

Lørdag 02

ASTON VILLA (B)

4-0

Tirsdag 05

WIGAN ATHLETIC (H)

2-1
Malone, Bennett

Lørdag 09

SHEFFIELD WEDNESDAY (H)

1-1
Johnson

Onsdag 13

STOKE CITY (H)

0-0

Lørdag 16

SWANSEA CITY (B)

16:00

Lørdag 30

ROTHERHAM UNITED (H)

16:00

APRIL 2019

Lørdag 06

BRENTFORD (B)

16:00

Tirsdag 09

BLACKBURN ROVERS (B)

20:45

Lørdag 13

BOLTON WANDERERS (H)

16:00

Fredag 19

BIRMINGHAM CITY (B)

16:00

Mandag 22

QUEENS PARK RANGERS (H)

16:00

Lørdag 27

BRISTOL CITY (B)

16:00

MAI 2019

Søndag 05

WEST BROMWICH ALBION (H)

13:30

DATOER FOR TV-KAMPER

Samtlige av sesongens serie- og ligacupkamper settes i utgangspunktet opp på Rams TV. Kamper fra the English Football League som blir plukket ut til å vises på tv, vil ikke være tilgjengelige å se live på RamsTV. Disse vil sendes på SkySports i England og Viasat sin plattform i Norge. Under ser man listen over når disse TV-kampene fastsettes.

  • EFL sine TV-datoer vil offentliggjøres  med minimum 5 ukers varsel fra opprinnelig oppsatt kamptidspunkt.